Haberler

RYLA SEMİNERİ HAZIRLIK TOPLANTISI

Ordu Rotary Kulübü tarafından yazıldı.. Yayınlanma Haberler

03 Ağustos 2020, Pazartesi günü Trabzon Ortahisar Rotary Kulübü ile 26-29 Kasım 2020’de yapmayı planladığımız ortak RYLA etkinliği planlama toplantımızda, farklı fikirlerin ortaya atıldığı ve beyin fırtınası şeklinde geçen, toplantımıza Trabzon Ortahisar Rotary Kulübü Başkanı Esma BAK, RYLA Komite Başkanı Gizem TATAR ve 5. Grup Guvernör Yardımcısı Murat TURAN ile kulübümüz RYLA Komite Başkanı Ümit METİN, Dönem Sekreterimiz Meltem ERBAŞ, RYLA Komite Üyesi Emre TENTEOĞLU ve 18. Grup Guvernör Yardımcımız Mustafa CÖMERT katıldı.

DSCN5578 DSCN5575 

ATMA BAĞIŞLA EĞİTİME DESTEK OL

Ordu Rotary Kulübü tarafından yazıldı.. Yayınlanma Haberler

Herkes evinde, iş yerinde kullanmadığı ve çevreye olumsuz etki oluşturan atıkları, geri dönüştürerek, hem sürdürülebilir çevre hedeflerine hem de TEGV’deki çocukların nitelikli eğitimle desteklenmesine katkı sağlayabilir.

Ev veya iş yerlerimizde bulunan masaüstü-dizüstü-tablet bilgisayarlar, monitör ve televizyonlar, masa ve cep telefonları, yazıcı tarayıcı ve fotokopi makineleri, modem ve switch gibi ağ ürünleri, ütü, fön makinesi ve mutfak robotu gibi elektronik ev aletleri, her çeşit kablo ve adaptörler e-atık kapsamında değerlendirilebilir.

0d3846b0 3cb5 4b8b ad3d 135f2d25dee0

BABA - ANNE ÇOCUK KAMPI

Ordu Rotary Kulübü tarafından yazıldı.. Yayınlanma Haberler

Sinop Diyojen ve Ordu Rotary Kulübünün birlikte düzenleyeceği ‘Baba- Anne Çocuk Kampı” mız 14-16 Ağustos 2020 tarihlerinde Yıldız Country / Sinop’ ta yapılacaktır. Bu Kampta Mutluk var sloganımız ile siz değerli misafirlerimizi ve dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Baba Anne Çocuk Kampı