2021-2022 UR BAŞKANI

guv tr

1969 yılında Ankara’da doğdu. Kurtuluş ilk ve ortaokulunu bitirdikten sonra 1986 yılında Ankara Atatürk Lisesinden mezun oldu.1986-1989 yılları arasında Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliğinde okudu, daha sonra Çukurova Üniversitesi Ekonomi Bölümünde okuyarak 1996 yılında mezun oldu.

2006 yılında Sermaye Piyasası Kurulundan Gayrimenkul Değerleme Lisansı aldı. 2008 yılında Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurulundan Gayrimenkul Değerleme Lisansı aldı.

2008 yılında kurucusu olduğu Anreva Gayrimenkul Değerleme Şirketi Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yetkili şirketler listesine alınmıştır. 2011 yılında da Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından yetkilendirilmiştir.

2018 yılından itibaren eğitim sektöründe iş geliştirmeye başlamıştır. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

İş Profili

1994 – 2002 Turyap Yıldız Temsilciliği, Gayrimenkul Danışmanı

2002 – 2006 Turyap Çevre Temsilciliği, Kurucu Ortak

2004 – 2006 Turyap Gayrimenkul Değerleme Şirketi, Gayrimenkul Değerleme

Uzmanı

2006 – 2008 Anadolu Gayrimenkul Değerleme Şirketi, Kurucu Ortak

2008 - Anreva Gayrimenkul Değerleme Şirketi, Kurucu Ortak

2018 - Öztuna Norman Özel Anadolu Lisesi, Kurucu Ortak

Rotary Görevlendirmeleri;

Kulüp

2005 – 2006 Kulüp Toplum Hizmetleri Komitesi üyesi

2006 – 2007 Kulüp Toplum Hizmetleri Komite Başkanı

2007 – 2008 Kulüp Saymanı

2008 – 2009 Kulüp Sekreteri

2010 – 2011 Kulüp Başkanı

2016 – 2017 Kulüp Yönetimi Komitesi Başkanı

2017 – 2018 Kulüp Halkla İlişkiler Komitesi Başkanı

2018 – 2019 Kulüp Vakıf Komitesi Başkanı

2019 – 2020 Kulüp Vakıf Komitesi Başkanı

Bölge

2012 – 2013 Bölge Ekonomik ve Toplumsal Gelişim Komitesi Başkanı

2013 – 2014 13. Grup Kulüplerinden Sorumlu Guvernör Yardımcısı

2014 – 2015 Kulüplerden Sorumlu Guvernör Yardımcısı (Bölge Sekreteri)

2015 – 2016 Rofife Ankara Temsilcisi

2016 – 2017 Bölge Vakıf Komitesi Destek Ekibi Üyesi

2016 – 2017 Rofife Ankara Temsilcisi

2016 – 2017 Bölge RYLA Komitesi Üyesi

2017 – 2018 Bölge Vakıf Komitesi Fon Oluşturma Komitesi

2017 – 2018 Bölge Rotary Bilgileri ve Eğitimi Komitesi Başkanı

2018 – 2019 Bölge Rofife Komitesi Başkanı

2018 – 2019 Guvernör Temsilcisi

2018 – 2019 Bölge Vakıf Komitesi Fon Oluşturma Komitesi

2019 – 2020 Bölge Kulüp Stratejik Planlama Komite Başkanı